Tima Medya
bg blur
bg blur

Medya Planlama ve Satın Alma

Shape
Shape
Shape
Portfolio

Medya Planlama ve Satın Alma

Medya planlama, markaların uyguladığı stratejiler kapsamında hedef kitleye en uygun yayın modellerinin belirlenmesi ve kullanılması yoluyla bu stratejilerin dijital dünyada hayat bulmasını sağlamaktır. Bir anlamda markaların sanal ağda hedef kitlesine en etkili şekilde ulaşması için kullanılan bir teknik olduğunu da belirtebiliriz.

Araştırma sonucunda küresel devlerin hakim olduğu medya planlama sektöründe reklam verenlerin, reklam bütçesi arttıkça ve reklam verenin düşük maliyet ve uzmanlık gibi nedenlerle medya planlama ve satın alma ajanslarıyla çalışmayı tercih ettiği ortaya çıkmıştır. Reklam verenlerin yüksek bütçeli kampanyalarını kreatif ajanslara teslim etmek yerine bir medya planlama şirketi ile de çalışarak kampanyaları üzerinde daha fazla denetim sahibi olduklarını belirtmesi dikkat çekicidir.

Portfolio
Portfolio
Blur
Medya Planlama Medya Planlama

Medya Planlama

Özel hazırladığımız strateji doğrultusunda markanıza en uygun medya planlama hizmetini sunuyoruz.

Blur
Performans Pazarlama Performans Pazarlama

Performans Pazarlama

Performans pazarlama hizmetlerimiz en hızlı dönüşleri alacağınız arama dizisini ve sosyal medyalarda bütün kampanya yönetimi

Blur
Büyük Veri Pazarlaması Büyük Veri Pazarlaması

Büyük Veri Pazarlaması

Tima Medya‘nın kendini rakiplerinden ayrıştırdığı en önemli konu ise belki de Büyük Veri başlığında ki tecrübe ve bilgi büyüklüğüdür.

Blur
Programatik Programatik

Programatik

9 yıla dayanan süredir programatik reklam satın almada uzman ve Türkiye’de programatik reklamcılığın temellerini atmış bir birlik ile data hedefli akıllı reklam hizmetleri sunuyoruz. K